اسلایدینگ (کشویی) 

 

 

درب اتوماتیک اسلایدینگ (کشویی) :

متداول ترین نوع از انواع دربهای اتوماتیک، درب اتوماتیک کشویی یا اسلایدینگ می باشد، با توجه به عملکرد ساده و بهینه، این دربها را میتوان در اکثر ساختمانها و اماکن نصب و اجرا نمود. حرکت کشویی لنگه های متحرک بر روی فضای جانبی که میتواند لنگه ثابت و یا دیواره های موجود باشد، امکان ایجاد حدود یک دوم بازشوی عرض دهانه ورودی را مهیا می سازد.
دربهای اسلایدینگ گروه صنعتی آکام با بهره گیری از مدرنترین و با کیفیت ترین تجهیزات روز دنیا برای تردد نامحدود طراحی گردیده اند، سیستم هوشمند این دربها دارای پنل کنترل ویژه بوده که علاوه بر تعیین وضعیت حالات گوناگون نحوه بازشو، با امکان ریست دستگاه در مواقع لزوم مونیتورینگ لازم به لحاظ حفظ و نگهداری مطلوبتر را برقرار می نماید،
موتور ۱۰۰ وات، کنترل باکس با نرم افرار هوشمند سه لایه، منبع تغذیه با ترانس حلقوی تروئیدی( سیم پیچ مس خالص)، سنسورهای دوکاره پرده ای، غلتکهای فولادی با روکش رزین، سطح مقطع اکسترود شده با لاستیک ضد ارتعاش، قفل الکترومکانیکال و باتری بک آپ از جمله قطعات خاص اپراتورهای این دربها میباشد.
دربهای اسلایدینگ گروه صنعتی آکام را میتوان با شیشه های سکوریت ده میل، دوجداره و یا لمینیت بصورت فریم لِس و یا با فریمهای آلومینیومی دارای رنگ پادرکوتینگ(پودری)، آنادایز و روکش استیل، اجرا نمود.
تمامی لنگه های متحرک و ثابت با لاستیکهای ویژه و مقاوم در برابر سرما و گرما عایق بندی گردیده تا مناسبت ترین کنترل کمی و کیفی در آسایش، امنیت و آرامشی بادوام را مهیا سازند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، مقاله این مطلب را مطالعه فرمایید.